HVDV0509_033.png





Groepstentoonstellingen

1966-70 Sint-Lievens-Houtem, Vilvoorde, Brasschaat
1972 Antwerpen : Campo
1973 Brussel : L’Ecuyer
1976 Knokke : Scarpoord
1980 Menen : Athena
1983 Antwerpen : Campo – Galmaarden : ’t Baljuwhuis – Evergem : Collectieve
1984 Haasdonk : ’t Poortje – Brussel : Amaryllis
1985 Menen : Athena – Knokke : Casino
1986 Antwerpen : Campo
1987 Kasteel Poeke : 3e Biënnale
1988 Knokke : Casino – Sint-Niklaas : 8e Triënnale – Oldeberkoop NL : Open Stal
1989 Berlare : Gemeenschapsonderwijs – Kasteel Poeke : 4e Biënnale
1990 Gent : Sint-Pietersabdij – Paris : Carpe Diem
1991 Kasteel Poeke : 5e Biënnale
1992 Antwerpen : Campo – Gent : Sint-Pietersabdij – Bachte-Maria-Leerne : een Leiedorp vol beelden
1993 Mechelen : Evira – Lokeren : Di-art – Kasteel Poeke : 6e Biënnale
1994 Kasteel Ooidonk : Ooidonk 94 – Lede : ’t Hof te Puttens – Schelderode : Kunstforum Maaseik : Den Peroun – Torhout : Casa Ristia – Oostende : Forum Gallery
1995 Schelderode : Kunstforum – Gent : Alfa Flanders-Hotel – Maaseik : Den Peroun - Dendermonde : Begijnhof – Kasteel Ardooie : Sculptura 95 – Assenede : A(rt)senede – Aalter Gemeentehuis : 7e Biënnale
1996 Lnokke : Casino – Schoten : Stijl 96 – Gent : Sint-Pietersabdij
1997 Assenede : Pim De Rudder – Gent : Parca-design – Bachte-Maria-Leerne : Een Leie-dorp volbeelden – Aalter Gemeentehuis : 8e Biënnale – Antwerpen : Campo
1998 Antwerpen : Campo – Gent : Parca-design – Tielt : E. Verkest – Sint-Amands : gemeentehuis – Bonheiden : Art-Depot – Assenede : Pim De Rudder – De Pinte 2000 –Kasteel Ooidonk – Gent : Lineart
1999 Eeklo : Naxos – Melle : Open tuin – Deinze : Sint-Vincentiusinstituut – Hulst NL : Grensbeeld – Borgloon : In Situ – Assenede : Pim De Rudder – Menen : De Blauwe Kubus – Aalter Gemeentehuis : 9e Biënnale – Gent : Lineart
2000 Schelderode : Kunstforum – Drongen : Art-tist
2001 Gent : Tele-onthaal – Bachte-Maria-Leerne : Een Leiedorp vol beelden – Menen : De Kubus – Aalter Gemeentehuis : 9e Biënnale – Gent : Lineart Blauwe Kubus – Kasteel Poeke : 10e Biënnale – Antwerpen : Campo
2002 Hamme : ID+Art – Assenede : Pim De Rudder
2003 Assenede : Pim De Rudder – Bachte-Maria-Leerne : Een Leiedorp vol beelden – Hamme : Beeldenroute Binding – Sint-Martens-Latem : Open Atelier – Kortrijk : ‘Promenade’ –Gent : Lineart – Antwerpen : Campo & Campo
2004 Antwerpen : Campo & Campo – Aardenburg NL : Beeldenroute – Kasteel Ooidonk :Life-style Beurs – Damme : Amaryllis – Dendermonde : O.M. Nieuw gebouw
2005 Dendermonde : Biënnale Stadhuis – Dendermonde : Begijnhof Houten beelden
2006 Bachte-Maria-Leerne : Een Leiedorp vol beelden
2007 Kasteel Ooidonk : Life-style Beurs – Haasdonk : ‘Vader’ ’t Poortje – Dendermonde :Het Open Huis – Hamme : ID-Art ‘Embodiment’
2008 Dendermonde : Het Open Huis – Gent : Gent Expo Life-Style Beurs
2009 Dendermonde : Justitiehuis – Kasteel Poeke : 14e Biënnale Poeke : 14e Biënnale
2010 Zwijnaarde : Vogels over de vloer